Pilvepüüdjad

Käsitööna valmiv kauni disaini ning istmepehmendusega kiik lastele alates 3. eluaastast

Pilvepüüdja valmistamisel kasutame vastupidavat ja kerget männipuitu, kvaliteetset kangast ning suure vastupidavusega ning pehmet puuvillaköit. Kiige puidust osa viimistleme 100% loodusliku, toksiinide vaba ning lastele ohutu Vintro Chalk Paint kriidivärviga.

Sobilik lastele alates 3. eluaastast.

Kandevõime on kuni 80 kg.

Puidust istumisosa mõõdud on 50×25 cm.

☁ Standardpikkuses köied on sobilikud standardlagedele kuni 2.75m(arvestades, et laps on 3-aastane – suuremaks saades saab kiike kõrgemale tõsta). Kiike tellides on võimalik lisada pikemad köied.

☁ Köite külge on kinnitatud metallist rõngad kiige riputamiseks lakke. Paigaldusoludesse sobivad konksud või ankrud tuleb kiige omanikul eraldi soetada. Uuri lisa siit: Kuidas kiike paigaldada?

Pilvepüüdja istumisosa on tehtud liimpuidust, mille kandevõime ning vastupidavus on oluliselt suuremad kui tavalisel naturaalmaterjalil. Samuti on liimpuit oluliselt stabiilsem ega hakka kuivades või keskkonnamõjude muutudes „mängima“ ega vajuma.

Puidu viimistlemisel kasutame 100% looduslikke ja toksiinivabu Vintro kriidivärve, millele on väljastatud EU sertifikaat EN 71-3 — ohutu kasutada mänguasjadel.

Istmepadi on täidetud pehme ja tiheda porolooniga ning kasutatud kangas on Oeko-Tex standard 100 (testitud kahjulike ainete suhtes) puuvillane kanvas kangas, mis on vastupidav, tugev ja kergesti puhastatav. Istmepadi on kiige küljes takjapaeltega ning seda saab vajadusel eemaldada ning välja vahetada (istmepehmendus Pilvepüüdjale).

Kõik KIIGIK kiiged on valmistatud vastavalt Euroopa Liidus kehtivale standardile EN 71-8 “Mänguasjade ohutus”, on läbinud terviseametis erinevad nõutud katsed ning omavad CE märgist!

Kiigega tuleb kaasa põhjalik manuaal, mis sisaldab endas kasutus-, paigaldus- ja hooldusjuhiseid.

Näiteid tellitud pilvepüüdjatest:

Telli või küsi infot

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada Kiigikule kiri:

    Shopping Cart
    Scroll to Top