Tipi telgid

Mänguline telk, mis sobitub lapse tuppa

Lastele on alati meeldinud peitust mängida ja koopaid ehitada ning üks äge tipi telk võimaldab lapsel seda kõike teha. Suurema lapse jaoks on telk ideaalne peidupaik, et omaette rahulikult turvalises kohas näiteks lugeda või niisama puhata ja mõelda. Veelgi imelisem, kui tipi telk sobitub kõikide muude asjadega toas. Meie valmistamegi laste tuppa lisaks sisustuskorvile ning erinevatele kiikedele ka nendega kokkusobivaid telke.

Tipi telke valmistame enamasti eritellimusel, sest nii saab klient välimuse ja kõik lisad täpselt enda soovide järgi paika panna. Valik on Sinu, kas soovid ümmargust või kolmnurkset akent. Võid meil paluda teha telgi ka ilma aknata. Võib-olla soovid telgi uksi pitsist või kõiki telgi seinu erinevat värvi ja kuskile kaunist lipsu või hoopis lapse nime. Valmistame hea meelega täpselt sellise telgi nagu Sina ja Sinu laps(ed) soovite 🙂

Lihtsam telk koos akna, sahtliga siseseinas ning kinnituspaeltega uste küljes maksab 110 eurot. Ühekordsest vatiinist alusmatt maksab 25 eurot.
Kohev “mullidega” alusmatt maksab 40-50 eurot.

Selliseid telke oleme juba valmistanud

Telli või küsi infot

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada Kiigikule kiri:

    Shopping Cart
    Scroll to Top