Mänguline telk, mis sobitub lapse tuppa

Käsitööna valmiv kahe istumisosaga kiik, mis on mõeldud kaksikutele või väikese vanusevahega lastele. Tänu keskmisele köiele on kiik stabiilne ning selles saab korraga kiikuda ka üks laps.

Lastele on alati meeldinud peitust mängida ja koopaid ehitada ning üks äge tipi telk võimaldab lapsel seda kõike teha. Suurema lapse jaoks on telk ideaalne peidupaik, et omaette rahulikult turvalises kohas näiteks lugeda või niisama puhata ja mõelda. Veelgi imelisem, kui tipi telk sobitub kõikide muude asjadega toas. Meie valmistamegi laste tuppa lisaks sisustuskorvile ning erinevatele kiikedele ka nendega kokkusobivaid telke.

Tipi telke valmistame enamasti eritellimusel, sest nii saab klient välimuse ja kõik lisad täpselt enda soovide järgi paika panna. Valik on Sinu, kas soovid ümmargust või kolmnurkset akent. Võid meil paluda teha telgi ka ilma aknata. Võib-olla soovid telgi uksi pitsist või kõiki telgi seinu erinevat värvi ja kuskile kaunist lipsu või hoopis lapse nime. Valmistame hea meelega täpselt sellise telgi nagu Sina ja Sinu laps(ed) soovite 🙂

Lihtsam telk koos akna, sahtliga siseseinas ning kinnituspaeltega uste küljes maksab 110 eurot.
Kohev alusmatt maksab 40 eurot.

Telgi mõõtudeks oleme välja töötanud 100 x 100 x 130cm (laius x sügavus x kõrgus). Need on meie arvates kõige optimaalsemad mõõdud, et telk oleks piisavalt suur mängimiseks kuid samal ajal piisavalt väike, et mitte võtta toas liiga palju ruumi.

Selliseid telke oleme juba valmistanud

Telli või küsi infot

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada Kiigikule kiri:

Scroll to Top