E-poe üldtingimused

E-poe üldtingimused

1. E-poe üldtingimused kehtivad kõigile isikutele (edaspidi Klient), kes soovivad tooteid soetada Müüja E-poodi kasutades.
2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kliendil E-poest ostmisel Müüjaga tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid ja väljakujunenud head tavad.

Hinnad

1. Müüjal on õigus muuta toodete hindu vastavalt vajadusele sellest ette teatamata.
2. Müüjal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on hind muudetud/muutunud pärast Ostja poolt tellimuse esitamist ja tasumist, siis kohustub Müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
3. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Makseviiside kirjeldus ja valuuta

1. E-poes saab tasuda läbi turvalise Maksekeskuse, kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay). Samuti saab tasuda läbi kiire ja usaldusväärse PAYPAL konto. Arveldamise valuuta on EURO. E-poes pakutavad kaubad sisaldavad käibemaksu.

Toodete tellimise tingimused

1. Klient valib soovitud tooted, määrab iga toodete koguse ning kohaletoimetamise viisi ning kinnitab tellimuse.
2. Tellimuse vormistamisega kinnitab Klient, et on nõus Müüja e-poe kasutustingimustega ning kohustub neid täitma.
3. Tellimuse vormistamisel on Klient kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, aadress , kontakttelefon ning e-posti aadress.
4. Juhul kui Kliendi esitatud andmed on vigased ja/või mittetäielikud, ei garanteeri Müüja toote tellimuse nõuetekohast täitmist ja kauba sihtkohta tarnimist. Võimaluse korral võtab Müüja Kliendiga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.
5. Kliendi poolt kinnitatud tellimuse eest on Müüjale võimalik tasuda pangaülekandega.
6. Tellimus jõustub pärast kauba eest tasutud summa laekumist Müüja pangakontole.

Tellimuse koostamine

1. Valige toode ning vajutage toote juures olevale nupule “Lisa ostukorvi”. Toode liigub automaatselt ostukorvi.
2. Tellimuse vormistamiseks vajutage nuppu “Ostukorv”. Ostukorvi näete pidevalt lehe üleval paremas nurgas.
3. Kontrollige ostukorvis olevaid tooteid ja koguseid. Vajadusel muuda kogust või kustutage vajutades kirjale “eemalda”. Peale koguse muutmist salvestage koguste muudatused. Ostuprotsessis edasi liikumiseks vajutage rohelisele nupule “Telli”.
4. Edasi tuleb täita vajalikud lahtrid ning valida tarneviis. Lisainfo jaoks on olemas kommentaaride kastike.
5. Valige tarneviis ja vajutage nuppu “Mine maksma”.

Tellitud kauba saatmine

1. Tarneajad võivad varieeruda vastavalt tellimusele ja erisoovidele, kuid tagame, et kaup jõuaks Teie poolt märgitud aadressile 7-21 päeva jooksul alates makse laekumisest.
2. Tellitud tooted lähetab Müüja Kliendi soovitud aadressile viimase poolt valitud transpordiga.
3. Üldjuhul lähetatakse tellitud toode ( tooted ) 2-5 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.
4. Eesti piires jõuab toode sihtkohta üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul pärast tellitud toote lähetamist.
5. Saatekulu tasub Klient. Saatekulu lisatakse toote tellimuskinnitusele.
6. Kõik saatekulud sisaldavad nii käitlemise kui ka pakkimise tasu ning lähetamise kulusid.
7. Erimõõtmeliste toodete kohaletoimetamise viis lepitakse Kliendiga eraldi kokku.

Transport

1. Eestis kasutame pakkide saatmiseks kas Itella Smartpost või Omniva pakiautomaati.
2. Soome on võimalik meie tooteid saata Itella Smartpost pakiautomaadiga.
3. Mujale maailma saatmiseks kasutame enamasti Eesti Posti teenust.

Müüja kohustused

1. Müüja kohustub Kliendini toimetama korrektse ja komplektse toote.
2. Müüja kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik kliendi kirjalikud pretensioonid.
3. Müüja kohustub Kliendi pretensioonid lahendama 7 tööpäeva jooksul juhul, kui pretensiooni põhjused on Kliendist mittesõltuvad.
4. Müüja kohustub välja vahetama toodete praakeksemplarid. Müüja vastutab üksnes tootmis- või materjali vigade eest, mis olid olemas toote üleandmisel Kliendile.
5. Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist Müüja ei saanud ette näha (vääramatu jõud).

Tellimuse tühistamine kliendi poolt

1. Kliendil on õigus taganeda tellimusest osaliselt või täies ulatuses kuni 14 päeva pärast arve tasumist.
2. Tellimuse tühistamiseks peab Klient Müüjale esitama kirjalikult või e-posti teel avalduse.
3. Tellimuse tühistamiseks esitatavas kirjalikus avalduses peab Klient näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha.
4. Sularaha tagasimakseid Müüja ei teosta.
5. Juhul kui Klient taganeb tellimusest, kohustub ta tagastama kasutamata ning kahjustamata tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates.
6. Tagastatavad tooted peavad olema avamata originaalpakendis koos kasutusjuhendite ja muu dokumentatsiooniga.
7. Juhul, kui Kliendi poolt tagastatud toode on kasutatud, on Müüjal õigus tagasimaksest keelduda.
8. Dokumentide ja toote kontrollimise järel saadab Müüja Kliendile tühistamise teate koos kreeditarvega (maha arvatakse saatmisega seotud kulud).
9. Müüja tagastab Kliendile tagastatud toodete eest tasutud summa (va toodete saatmise kulud) hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate ja toote saamisest arvates.
10. Kliendile vastu tulles pakub Müüja võimalust toode ümber vahetada mõne muu toote vastu. Lisanduvad kulud kannab Klient.

Tellimuse tühistamine müüja poolt

1. Müüjal on õigus tühistada tellimus osaliselt või täies ulatuses juhul kui tellitud toode on lähetamise ajahetkeks läbimüüdud või osutunud praagiks. Selleks võtab Müüja Kliendiga ühendust 2 tööpäeva jooksul e-posti või telefoni teel ja teavitab Klienti tekkinud probleemist.
2. Tagastamisele kuuluv summa kantakse Müüja poolt Kliendi määratud arveldusarvele täies ulatuses või vastavalt kokkuleppele Kliendiga (asendustoode, osaline tasumine vms).

Privaatsustingimused

1. Kõiki Klientidega seotud ja salvestatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalse infona, mis ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele.
2. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale tarnimiseks. Vajalikke isikuandmeid ( sh nimi, telefoninumber, aadress ) edastatakse veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-posti aadressile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel. Loe rohkem siit.

Shopping Cart
Scroll to Top