Kiigikust

Mul on hea meel, et oled leidnud tee mingil põhjusel just Kiigikuni. Mina olen kahe lapse ema Häli ja tegutsen alaliselt kaunil Hiiumaa saarel. Kiigik on nagu minu kolmas laps, kelle üle ma tunnen iga päevaga üha rohkem uhkust. Minu suurimateks motivaatoriteks on aga loomulikult minu kaks väikest poega – Markus on juba kaheksane ning kõige noorem pereliige Bruno kuuene. Iga toote väljatöötamisel olen lähtunud just nende vajadustest.

Esimene mõte valmistada Markusele kangast kiik tekkis 2016 aasta juunikuus, kui ta oli ühe aasta vanune. Kuna kiik oli meie igapäevaelus lahutamatuks esemeks, siis soovisin asendada kollase plastikust kiige millegi trendikama ja interjöörisõbralikumaga. Soovisin, et elutoas ripuks kiik, mis silma riivamise asemel hoopis paitaks seda. Samuti oli suureks ajendiks asjaolu, et kangast kiik on lapsele mugavam, pehmem ja ergonoomilisem võrreldes jäiga plastikuga.

Esimene valminud kiik tuli nii ilus ja eriline, et soovisin ka teistele lastele ja nende vanematele samasugust rõõmu pakkuda. Mõned kuud täiustamist ja valmis saigi üks tõeline Tähepüüdja. Alates sellest ajast on Kiigiku sildi all sündinud üle 1000 tähepüüdja. USA, Kanada, Taiwan, Austraalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Norra, Holland, Rootsi – need on vaid mõned riigid, kus pisikesed rahulolevad kliendid juba tähepüüdmist harrastavad.

Iga kui viimse kiige panen kokku ja viimistlen mina ise ning sellega garanteerin sajaprotsendilise hoole ja armastuse. Tule ja liitu ka meie kiikujatega – sinu pisike on seda väärt! 🙂

Häli-Herta
Kiigiku asutaja ja kahe lapse ema

Shopping Cart
Scroll to Top