Tähepüüdjad

Käsitööna valmiv kangast istumisosaga beebikiik

Tähepüüdja on ideaalne kingitus katsikuks või beebi sünnipäevaks. Kiik on mugav ja ergonoomilise istumisosaga ning pakub pere kõige pisemale palju rõõmu. Emale-isale ja külalistele aga meeldivat silmailu.
Tähepüüdja loomisel kasutatud kvaliteetne kangas, mitmekordsed õmblused, pehme ja tugev puuvillaköis ja looduslik kriidivärv tagavad lapse mugavuse ja ohutuse.

Kõik kiiged omavad CE märgist, mis tähendab, et tooted on valmistatud vastavalt Euroopa Liidus kehtivale standardile EN 71 “Mänguasjade ohutus” ning on äbinud erinevad nõutud katsed.

✭ Mõeldud kasutamiseks alates 6. elukuust (laps peab olema võimeline iseseisvalt istuma) kuni 3. eluaastani.

✭ Kandevõime kuni 40 kg.

✭ Kiige mõõdud on 40x40cm ja sügavus on 35cm.

✭ Köite standardpikkus on 2m, mis on sobilikud lagedele kuni 2.8m (kiige istumisosa on ise veel 40cm madalamal).

✭ Köite pikkust on võimalik reguleerida kiige pulkade all asuvatest sõlmedest.

✭ Kiige kangast osa ja padjapüüri on võimalik eemaldada ning pesta pesumasinas (vaata: Kuidas kiik pärast pesu uuesti kokku panna)-

✭ Kiige köitele on meie poolt külge kinnitatud karabiinid – nii ei tule need iseeneslikult lahti, kui kiik ei ole rippumas ning nendega on võimalik kiike paigutada ka kinniste konksude külge (vt näidispilte).

✭ Meie poolt ei tule kaasa kiige lakke monteerimiseks vajalikke ankruid – need tuleb kiige paigaldajal muretseda vastavalt enda paigaldusoludele. On suur erinevus, kas kiik paigaldatakse puidu või betooni sisse – vt Kuidas paigaldada kiike. Sobivad paigaldusankrud saad soetada SIIT.

✭ Kõik meie kiiged on valmistatud vastavalt Euroopa Liidus kehtivale standardile EN 71-8 “Mänguasjade ohutus”, on läbinud terviseametis erinevad nõutud katsed ning omavad CE märgist.

✭ Kõik kiiged saabuvad kliendini juba kokkupanduna ning on kohe kasutusvalmis.

Näiteid tellitud Tähepüüdjatest:

Telli või küsi infot

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada Kiigikule kiri:

    Shopping Cart
    Scroll to Top