Duo-tähepüüdja beebikiik kaksikutele “Tumehall süda”

Duo-tähepüüdja beebikiik kaksikutele “Tumehall süda”

165.00

NB! Postitame tooted üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul. Kui teil on kiire, siis palun võtke meiega ühendust ning võimalusel proovime teile pakkuda kiireimat võimalikku tarnet.

Saadavus: 2 laos

Käsitööna valmiv kahe istumisosaga kiik, mis on mõeldud kaksikutele või väikese vanusevahega lastele. Tänu keskmisele köiele on kiik stabiilne ning selles saab korraga kiikuda ka üks laps.

Kiige istumisosad on valmistatud ekstratugevast ja vastupidavast puuvillasest kangast. Padjapüürid  100% puuvillasest oeko-tex kangast.

Tähepüüdjate loomisel kasutatud kvaliteetne kangas, mitmekordsed õmblused, pehme ja tugev puuvillaköis ning looduslik kriidivärv tagavad lapse mugavuse ja ohutuse.

✭ Sobilik alates 6. elukuust (lapsed peavad olema võimelised iseseisvalt istuma)

✭ Kandevõime kuni 40 kg

✭ Kiige mõõdud on 74x40cm ja sügavus on 35cm

✭ Köite standardpikkus on 2m, mis on sobilikud lagedele kuni 2.9m (kiige istumisosad on ise veel 40cm madalamal). Köisi on kiigel 3 tükki.

✭ Köite pikkust on võimalik reguleerida kiige pulkade all asuvatest sõlmedest

✭ Kiige kangast osa, padjapüüre ja pehmendusi on võimalik eemaldada ning pesta pesumasinas

✭ Kiige köitele on külge kinnitatud karabiinid – nii ei tule need iseeneslikult lahti, kui kiik ei ole rippumas ning nendega on võimalik kiike paigutada ka kinniste konksude külge (vt näidispilte)

✭ Meie poolt ei tule kaasa kiige lakke monteerimiseks vajalikke konkse – need tuleb kiige paigaldajal muretseda vastavalt enda paigaldusoludele (on suur erinevus, kas kiik paigaldatakse puidu või betooni sisse – (vt Turvalisus ja praktilisus) Kaksikute kiige jaoks on vaja lakke paigaldada 3 konksu! Meie poolt pakutavad ankrud leiad siit: https://kiigik.com/pood/betoonpinna-kinnitusankrute-komplekt-duo-tahepuudjale/ 

Kaal5 kg
Shopping Cart
Scroll to Top