Naturaalvalge pehmendusega beebikiik “Vikerkaar”

Naturaalvalge pehmendusega beebikiik “Vikerkaar”

105.00

KIIGIK käsitööna valmistatud beebikiik Tähepüüdja on ideaalne kingitus katsikuks või beebi sünnipäevaks. Meie beebikiik on turvaline ja vastupidav ning kangast istumisosa on lisaks pehmusele ja mugavusele ka ergonoomilise disainiga. See kuni 3-aastastele lastele mõeldud kiik on ideaalne abiline aitamaks muuta vihmaseid ja pimedaid õhtuid toas põnevamaks ja rõõmsamaks. Imeline sisekujunduselement, mis lisaks lapse ja vanemate rõõmustamisele pakub meeldivat silmailu ka külalistele.

Saadavus: 3 laos

NB! Postitame kiiged 2-5 tööpäeva jooksul. Kui soovite kiike varem kätte saada, siis kindlasti kirjutage meile enda soovist! Anname võimalusel enda parima 🙂

Tähepüüdja on ideaalne kingitus katsikuks või beebi sünnipäevaks. Kiik on mugav ja ergonoomilise istumisosaga ning pakub pere kõige pisemale palju rõõmu. Emale-isale ja külalistele aga meeldivat silmailu.

Kiige kangast osad on valmistatud tugevast ja vastupidavast 100% puuvillasest Oeko-tex kanvasest.

Tähepüüdja loomisel kasutatud kvaliteetne kangas, mitmekordsed õmblused, pehme ja tugev puuvillaköis ja looduslik kriidivärv tagavad lapse mugavuse ja ohutuse.

✭ Sobilik alates 6. elukuust (laps peab olema võimeline iseseisvalt istuma)

✭ Kandevõime kuni 40 kg

✭ Kiige mõõdud on 40x40cm ja sügavus on 35cm

✭ Köite standardpikkus on 2m, mis on sobilikud lagedele kuni 2.8m (kiige istumisosa on ise veel 40cm madalamal)

✭ Köite pikkust on võimalik reguleerida kiige pulkade all asuvatest sõlmedest

✭ Kiige kangast osa ja padjapüüri on võimalik eemaldada ning pesta pesumasinas

✭ Kiige köitele on meie poolt külge kinnitatud karabiinid – nii ei tule need iseeneslikult lahti, kui kiik ei ole rippumas ning nendega on võimalik kiike paigutada ka kinniste konksude külge (vt näidispilte)

✭ Meie poolt ei tule kaasa kiige lakke monteerimiseks vajalikke konkse – need tuleb kiige paigaldajal muretseda vastavalt enda paigaldusoludele (on suur erinevus, kas kiik paigaldatakse puidu või betooni sisse – (vt Turvalisus ja praktilisus)

✭ Kõik meie kiiged on valmistatud vastavalt Euroopa Liidus kehtivale standardile EN 71-8 “Mänguasjade ohutus” ja omavad CE sertifikaati.

Kaal1.9 kg
Shopping Cart
Scroll to Top