Heleroosa tähepüüdja (erinevad padjatoonid)

Heleroosa tähepüüdja (erinevad padjatoonid)

112.00

NB! Postitame kiiged 2-5 tööpäeva jooksul. Kui soovite kiike varem kätte saada, siis kindlasti kirjutage meile enda soovist! Anname võimalusel enda parima 🙂

  • *PADJA VÄRV

    Reset options

Tähepüüdja beebikiik on ideaalne kingitus katsikuks või beebi sünnipäevaks. Kiik on mugav ja ergonoomilise istumisosaga ning pakub pere kõige pisemale palju rõõmu. Emale-isale ja külalistele aga meeldivat silmailu.

Kiige istumisosa on valmistatud roosat tooni tugevast ja vastupidavast 100% puuvillasest oeko-tex kanvasest ning valikus olevad padjapüürid 100% puuvillasest oeko-tex kangast.

Tähepüüdja loomisel kasutatud kvaliteetne kangas, mitmekordsed õmblused, naturaalne köis ja looduslik kriidivärv tagavad lapse mugavuse ja ohutuse.

✭ Sobilik alates 6. elukuust (laps peab olema võimeline iseseisvalt istuma)

✭ Kandevõime kuni 40 kg

✭ Kiige mõõdud on 40x40cm ja sügavus on 35cm

✭ Köite standardpikkus on 2m, mis on sobilikud lagedele kuni 2.9m (kiige istumisosa on ise veel 40cm madalamal)

✭ Köite pikkust on võimalik reguleerida kiige pulkade all asuvatest sõlmedest

✭ Pulkade viimistlemiseks kasutame ainult Vintro kriidivärve, mis on 100% looduslikud ja igasuguste ohtlike ainete ning toksiinidevabad

✭ Kiige kangast osa ja padjapüüri on võimalik eemaldada ning pesta pesumasinas

✭ Kiige köitele on külge kinnitatud karabiinid – nii ei tule need iseeneslikult lahti, kui kiik ei ole rippumas ning nendega on võimalik kiike paigutada ka kinniste konksude külge (vt näidispilte)

✭ Meie poolt ei tule kaasa kiige lakke monteerimiseks vajalikke konkse – need tuleb kiige paigaldajal muretseda vastavalt enda paigaldusoludele (on suur erinevus, kas kiik paigaldatakse puidu või betooni sisse – (vt Turvalisus ja praktilisus)

Kaal1.8 kg
PADJA VÄRV

Beebiroosa, Heleroosa, Lilla, Mündiroheline, Õunaroheline, Roosa mummudega, Vanaroosa

Shopping Cart
Scroll to Top